PROČ SE VYPLATÍ MÍT KVALITNÍ WEBOVOU PREZENTACI

Řekněme, že vlastníte malý obchůdek. Asi se ptáte, zda také potřebujete webové stránky? Odpověď je opravdu ANO. Když vlastníte malé podnikání, musíte se prezentovat v online světě. Zde je několik důvodů proč:

  • Více než 40% celé světové populace má přístup k internetu. Česká republika pak patří mezi 30 zemí s nejvyšším počtem uživatelů internetu. Ve vašem okolí je minimálně každý druhý člověk na internetu. A tam může najít právě váš obchod.
  • Jak firemní, tak i osobní webové stránky slouží k prezentaci. Tudíž je důležité si na webových stránkách dát opravdu záležet. Je důležité zaujmout. Mohli bychom to přirovnat k „lásce na první pohled“.

Potenciální zákaznící

Stručně a jasně. Nikdy nevíte, kdy na váš web zavítá neznámý člověk. Kamarád vašeho klienta navštíví vaše stránky a vy se budete moci pyšnit kvalitním webem a v tomto případě bez jakékoli práce získáte dalšího klienta.

Optimalizace

Díky správné optimalizaci webových stránek, dokáže firma zaměřit svou prezentaci na požadovanou cílovou skupinu a dosáhnout tak velmi kvalitních výsledků v oblasti propagace firmy.

Levnější cesta propagace

Mít webové stránky je oproti offline propagaci (letáky, brožury apod) výrazně levnější. Za web zaplatíte méňe a případné letáky můžete zveřejňovat jak na webových stránkách, tak i na sociálních sítích. Ušetříte velké množství času a peněz na jejich tisknutí a distribuci.